Dekan Mesajı

Dekanın Mesaji
Geleceğin diş hekimlerini çağımızın en modern teknolojisini kullanarak yetiştirmeyi ilke edinmiş olan fakültemizde, verdiğimiz eğitim ile öğrencilerimizi insan haklarına ve etik değerlere saygılı, çağdaş birer birey olarak yetiştirmenin yanı sıra hastalarımıza kaliteli ve etkin bir sağlık hizmeti sunmayı amaçlamaktayız.
Fakültemizde yürütülen eğitim-öğretim ve araştırma etkinliklerinde; evrensel ve etik değerlere uyan, teknolojinin getirdiği tüm bilgiyi kullanan ve yeni bilgiler üreterek bunları yayan, araştıran ve gerektiğinde sorgulayan ve çözüm üreten düşünce yapısı oluşturulmasına ağırlık vermekteyiz. Bu sayede fakültemizden mezun olan genç diş hekimleri tüm yeniliklere hakim, öğrenmeyi ve bilgiye erişmeyi bilen, yetkin diş hekimleri olarak meslek yaşamlarına başlayacaklardır.
Kısa bir sürede pek çok alanda gelişme göstermiş olmanın gururu ile daha nice başarılara imza atma dileklerimle, eğitim-öğretim ve halkımıza sağlık hizmeti verme faaliyetlerimizde katkı sağlayan akademik ve idari kadroda çalışan tüm mesai arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum.

 

                                                                                                                                                Prof. Dr. Zeynep YEŞİL DUYMUŞ
                                                                                                                                     Dekan