Mezun Bilgi Sistemi

        Değerli Mezunlarımız;
        Mezunlarımızın takibi, mezuniyet sonrası iş bulma durumları, birbirleri ve Üniversitemiz/Fakültemiz ile iletişim ve bağlarının devamlılığının sağlanabilmesi için geliştirilmiş bu platforma mezunlarınızın giriş yapmasını beklemekteyiz. Sisteme girdiğiniz kişisel bilgileriniz, RTEÜ tarafından istatistik oluşturmak ve iletişime geçmek için kullanılacaktır. Bilgileriniz hiç bir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.
       Mezun Bilgi Sistemi Üniversite sonrası mezunların birbirleriyle ve üniversite ile iletişimlerini devam ettirebilmeleri için iletişimi korumaya yönelik oluşturulmuş sosyal bir platformdur ve üye olmak tamamen ücretsizdir. Mezunlarımız bu platforma kayıt olarak Üniversitemizin/Fakültemizin yapmış olduğu etkinlik ve sağladığı diğer ayrıcalıklardan haberdar olabilmektedir. Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Mezun Bilgi Sistemi üzerinden Üniversitemiz Kariyer Merkezine gelen tüm iş ilanları ve mezunlarla ilgili tüm etkinlikler mezunlarımızla paylaşılabilecektir.
       Sizlerin desteği ile gelişecek olan bu iletişim platformu ile yakın zamanda aktif olacak Mezun Memnuniyet Anketine katılabilir, yönetim ve diğer mezunlar ile iletişim kurabilirsiniz. Vereceğiniz katkılardan dolayı teşekkürlerimizi sunarız.
Lütfen (https://mezun.erdogan.edu.tr) adresine giriniz  . "HEMEN KATIL"     Butonuna Tıklayınız.
"E Devlet" Platformuna Yönlendirileceksiniz.
Kullanıcı adınız: T.C Kimlik Numaranız
Parola: E Devlet Şifreniz

Bu sisteme düzenli aralıklarla girerek bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.